×
Utwórz nowy artykuł
Wpisz tutaj tytuł strony:
Obecnie mamy 16 artykułów na Polski CountryHumans. Wpisz nazwę artykułu powyżej, lub utwórz jeden z artykułów wymienionych tutaj!  Polski CountryHumans
  Witamy w Polski CountryHumans

  Będę edytować każdego, kto będzie edytować! Zostaniesz administrowany po 10 edycjach. W górnej nawigacji zobaczysz, czy jesteś jednym z najbardziej zaangażowanych użytkowników lub jednym z wybranych przez Biurokratę. Dziękuję, Commetia/Kazakhar (talk/Contact)


  Na początek strony będą w języku angielskim!

  This Wiki has possibly banned symbols!

  This Wiki has Swastikas and other Nazi symbols! Please be careful!

  Ta wiki dotyczy CountryHumans! Społeczność CountryHumans wokół krajów przedstawianych jako ludzie! Jest to związane z Polandball, internetowym memem-komiksem stworzonym w 2009 roku, na którym fandom Country humans jest mocno oparty na Polandball ze względu na jego kulisty wygląd oraz na Skandynawię i świąt, ze względu na każdą postać. przedstawiany z ludzkimi ciałami.


  Ta wiki jest bardziej oparta na historii/krajach świata rzeczywistego! Dlatego zachęcamy do przekazywania przydatnej/pomocnej wiedzy lub poprawiania czegoś!


  AdministratorsRecent ChangesNew PhotosNew PagesZasady i wytyczneHelp

  • This Wiki has been here since November 26, 2022. It was made by Commetian Empire

  Ta wiki jest poświęcona Country Humans fandom.
  W tej chwili są 16 artykuły, 39 obrazy, 537 edycje and 0 aktywnych użytkowników na tej Wiki.
  Russia РусскийMexicoEspañolEnglish

  Random page · All pages


  nawigacja

  Rosja

  Ukraina

  Białoruś

  ZSRR

  Polska

  Stany Zjednoczone

  Japonia

  Trzecia Rzesza

  Zjednoczone Królestwo

  kazachstan


  Note

  Ta wiki nie może być używana ani wandalizowanie do niszczenia fandomu. Jest to miejsce, w którym ludzie mogą umieszczać armaty, nie wykazując żadnych uprzedzeń, statki nie są centrum tej wiki; tyle przedstawiają w tym fandomie. Jest mocno oparty na Polandball. Koncentruje się bardziej na historii, osobowościach i ogólnym pochodzeniu niektórych postaci, dzięki czemu będzie schludnym, łatwym i dostępnym miejscem, w którym można dowiedzieć się więcej o tym fandomie i krajach, które się w nim znajdują.
  Pamiętaj, że nikt nie jest zmuszając Cię do korzystania z informacji z tej wiki, i gorąco sugerujemy, że podczas edytowania artykułów musisz mieć otwarty umysł, ponieważ nie każdy headcanon może być tutaj pokazany ze względu na dokładność!

  Most developed Article
  Top five articles with the most bytes on them. Current


  Ciasteczka pomagają nam dostarczać nasze usługi. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.
  Ciasteczka pomagają nam dostarczać nasze usługi. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.